Tävlingslag

Tävlingslag

Våra tävlingslag säsongen 2020/2021

Level 1

Level Directors – Rebecca & Malin

Defenders
Minior
Kontakt: defenders@dynamitecheerleading.com

Dreams
Minior
Kontakt: dreams@dynamitecheerleading.com

Demons
Junior
Kontakt: demons@dynamitecheerleading.com

Deluxe
Senior
Kontakt: deluxe@dynamitecheerleading.com

Level 2

Level Director – Milla

Daisies
Junior
Kontakt: daisies@dynamitecheerleading.com

Destroyers
Junior
Kontakt: destroyers@dynamitecheerleading.com

Dolphins
Senior
Kontakt: dolphins@dynamitecheerleading.com

Level 3

Level Director – Linn

Dynamic
Minior
Kontakt: dynamic@dynamitecheerleading.com

Devils
Junior
Kontakt: devils@dynamitecheerleading.com

Devotion
Senior
Kontakt: devotion@dynamitecheerleading.com

Elite

Level Director – Pernilla

Diamonds
Junior Elite
Kontakt: diamonds@dynamitecheerleading.com

Divine
Senior Elite
Kontakt: divine@dynamitecheerleading.com

Group/Partner Stunt

Presenteras vid säsongstart.

Master

Dinosaurs
Senior
Kontakt: dinosaurs@dynamitecheerleading.com